Loading...
Nasza woda 2018-10-22T16:12:08+00:00

NASZA WODA

Wstęp / Nasza woda

Jeśli natura lub jakaś wyższa moc stworzyła coś doskonałego, to z pewnością jest właśnie woda. Woda stanowi do 71% powierzchni Ziemi, a także stanowi aż 72% ludzkiego ciała. Płyny znajdujące się w naszym ciele, regulują nasze życie. Ciało ludzkie jest w zasadzie maszyną wodą przeznaczoną głównie do pracy z wodą i minerałami. W zależności od wagi ciała nasz organizm zawiera 72% wody, kolejne 8% to połączenie związków chemicznych, a pozostałe 20% to kości i tkanki stałe. Inna znacząca ilość wody występuje w tkankach takich jak serce (80-90%), krew (83%), mózg (75%), w kościach (22%). Jeśli organizm ma 72% wody, jakość wody, którą pijemy, będzie miała znaczący wpływ na ogólny stan zdrowia. Każdy proces uzdrawiania i proces życiowy, który zachodzi w naszym ciele, odbywa się dzięki wodzie! Nawet nasza krew, podstawowa substancja naszego życia posiada 83% wody. Krew rozprowadza składniki odżywcze, tlen i przeciwciała, gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to konieczne. Aby nasza krew działała prawidłowo, nasze ciało musi być odpowiednio zaopatrzone w zdrową, czystą i jakościową wodę. Niedostateczna ilość wody lub spożycie zanieczyszczonej wody powoduje zmiany we właściwościach krwi i negatywnie wpływa na praktycznie wszystkie aspekty naszego zdrowia.

Woda królewska

Pozwalamy sobie twierdzić, że Royal Water – „Woda królewska“ pochodzi ze źródła zlokalizowanego w sercu Europy, w obszarach o najczystszej i najwyższej jakości wodzie pitnej. Powstanie źródła sięga przełomu ostatniego okresu ery mezozoicznej (kredy) i początku trzeciorzędu około 70 milionów lat p.n.e. Obszar ten charakteryzowały morza śródlądowe, które cofały się z biegiem czasu, zostały odizolowane i ich zasolenie zmniejszyło się z powodu ciągłego napływu większych i mniejszych rzek słodkowodnych. Fauna i flora to głównie organizmy, których ciała były bogate w minerały, takie jak wapń, magnez, krzem i potas. Kreda była typowa dla formacji kredowo-wapiennych. Osadzanie węglanów uwarunkowały nie tylko silne transgresje, ale także ciepły klimat. Woda morska została wzbogacona o wapń i inne minerały znacznie bardziej niż dzisiaj. Pod koniec kredy nastąpiło masowe wyginięcie żywych form. Najbardziej dotknięte były organizmy morskie. Amonity, belemnity i wiele gatunków otwornic całkowicie zniknęły. W tym okresie było dużo zwierząt i mięczaków, a na początku trzeciorzędu były liczne Nummulitidae. Przedstawicielami fitoplanktonu były okrzemki jako jednokomórkowe mikroskopijne glony z muszlami krzemianowymi żyjące zarówno w wodach słodkich i morskich, jak i w glebie. Tak zwane złoża kopalne (skamieliny) o zrównoważonym stosunku substancji nieorganicznych, które funkcjonowały jako idealny dokładny filtr, powstały w wyniku sedymentacji i osadzania się pozostałości tych organicznych ciał. Dzięki tym warstwom cofająca się woda stopniowo przedostawała się do dolnego podłoża i spontanicznie wzbogacała się w idealną proporcję substancji nieorganicznych pochodzących z organicznych ciał bardzo zbliżonych do składu ludzkiego ciała. Jest to jeden z powodów, dla których woda jest tak wyjątkowa, precyzyjnie wyważona i ma duży potencjał tzw. „Żywa woda”.

kralovska voda 10

Wraz z upływem czasu i podczas długiego procesu gromadziła się w zagłębieniach i zaczęła tworzyć zapasy, które my wykorzystujemy teraz ponownie po wielu latach. Woda jest wzbogacona o idealny stosunek wapnia i magnezu i zawiera cenny kwas krzemowy, który potrafi usuwać z ciała z metale ciężkie i zapobiegać chorobom neurodegeneracyjnym, takim jak choroba Alzheimera.

Woda wydobywana jest ze źródła jako alkaliczna o pH zbliżonym do wody morskiej (około 7,4). Na powierzchnię dostaje się pod nieznacznie dodatnim ciśnieniem tylko z 60-metrowego odwiertu. Ze względu na płytkie i dobrze izolowane podpowierzchniowe ułożenie tego naturalnego źródła (około 60-70 m poniżej powierzchni), woda mineralna nie wchodzi w kontakt z konwencjonalnymi substancjami powierzchniowymi, które występują głównie w butelkowanej wodzie pitnej, takie jak Tryt (3H) i Radon (Rn). Całe to łożysko jest chronione od powierzchni ciągłą 40-metrową warstwą nieprzepuszczalnego iłu (2 × 20 m), dzięki temu w ciągu ostatnich 65 lat nie doszło do żadnej kontaminacji z powierzchnią. W bazie jest przetwarzana za pomocą wysokiej jakości niemieckiej technologii KRONES. Na podstawie wysokiej jakości pierwotnego potencjału wody mineralnej, możemy zwiększyć jej pozytywne właściwości do wartości, które mają wysoką wartość dla ludzkiego ciała. Dostosowujemy wodę poprzez jonizację, mikro-klastrowanie, podwyższane są zasadowe wartości pH do 9,3 i ORP do ok. (-600 mV) podczas napełniania.

NIE ISTNIEJE ABSOLUTNIE NIC DOSKONALSZEGO NIŻ WODA, KTÓRĄ STWORZYŁA SAMA NATURA, A KTÓRA TWORZY 72% NASZEGO CIAŁA i zapewnia wszelką komunikację pomiędzy wszystkimi komórkami ciała i ciałami wszystkich żywych organizmów na ziemi. Dajmy naszemu ciału, które jest obecnie nadmiernie atakowane przez stres oksydacyjny z niezdrowej żywności, napojów / wody i powietrza, tylko to, czego chce i potrzebuje!